ARIES 7 ER

Kód: 1586
Montáž zdarma
Neohodnoceno
Značka: BeF Home
ZDARMAZDARMA
aries7er b
66 417 Kč 54 890,08 Kč bez DPH
Na dotaz

Aries 7ER jsou vysoká, designově propracovaná krbová kamna s unikátním kulatým rohovým prosklením. A to celé ve třech barevných provedeních – ve standardu v krémové barvě, k dispozici je ovšem i provedení v červené a antracit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Chtěly byste krb i namontovat a využít sníženou sazbu DPH 15%
  • Montujeme za nejlepší ceny 
  • Montáže provádíme vyškolenými pracovníky v oboru Kamnář 
  • https://www.montazkrbu.cz/

   

   Barevné kombinace pláště pearl beige (obrázek 3) a antracit (obrázek 1) bez příplatku, ostatní za příplatek 3500,-Kč bez DPH (4235,-Kč s DPH)

   Barevné kombinace topeniště bíla v ceně , černá +1350Kč s DPH , červena +5000Kč s DPH

    barevne kombinace_7

   Na obrázku barva antracit (obrázek 1) a černé topeniště 

  •  

   Propracovaný systém rozvodu vzduchu zaručuje křišťálově čisté sklo i za zhoršených podmínek a inovativní přístup k distribuci sekundárního vzduchu přispívá k neopakovatelnému vizuálnímu zážitku při pohledu na vysoký formát ohně. Stejnou měrou, jakou jsou tato kamna inovativní na poli techniky, jsou nezaměnitelná svým charakteristickým designem a pojetím vyobrazení ohně. Při vývoji těchto kamen byl brán značný zřetel na kvalitu hoření jak z pohledu vysokých účinností, tak z pohledu na finální vizuální dojem hořícího ohně. Topeniště je vybaveno moderním akumulačním materiálem carconem, který je v základu v bílé barvě, nicméně na přání zákazníka je možné ho dodat i v černé nebo červené. BeF Aries 7ER jsou vysoká, designově propracovaná krbová kamna s unikátním kulatým rohovým prosklením. A to celé ve třech barevných provedeních – ve standardu v krémové barvě, k dispozici je ovšem i provedení v červené a antracit.

    

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Krbová kamna
  Materiál: Plech
  Výkon od: 3kw
  Výkon do: 6kw
  Externí přívod vzduchu: Ano
  Kouřovod: 150mm
  hmotnost: 158KG
  Vhodné pro nízkoenergetický dům: Ano

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: